تیر ۲۶, ۱۴۰۳

ترفند قاتلان برای پنهان‌کاری جنایت لو رفت+عکس

ترفند قاتلان برای پنهان‌کاری جنایت لو رفت+عکس


کد خبر: ۲۵۴۷۱۲

تاریخ انتشار: شنبه ۰۷ بهمن ۱۴۰۲ – ۲۱:۳۲

به گزارش بهداشت نیوز سرهنگ فرهاد آراوند فرمانده انتظامی شهرستان فسا گفت: تحقیقات کارشناسان پلیس آگاهی شهرستان فسا نشان داد واژگونی خودرو پراید که منجر به فوت در این شهرستان شده، صحنه‌سازی برای سرپوش گذاشتن بر قتل خانوادگی بوده است.

وی ادامه داد: کارشناسان خبره تصادفات با حضور در صحنه، اعلام کردند که واژگونی خودرو مشکوک است که در استعلام از شماره پلاک خودرو، هویت راننده (مردی ۳۸ ساله) مشخص و محل سکونت وی شهرستان فسا اعلام شد.

آراوند بیان کرد: با دستور مرجع قضائی استان فارس، پرونده برای سیر مراحل قانونی به شهرستان فسا تحویل و به دلیل احتمال قتل عمدی با برنامه ریزی دقیق، برای رسیدگی به پلیس آگاهی ارجاع داده شد.

وی با بیان اینکه ماموران پلیس تحقیقات ویژه خود را آغاز کردند، گفت: با اقدامات فنی و پلیسی، کارآگاهان پلیس به همسر ۲۶ساله متوفی که با وی اختلافاتی نیز داشت، شک کردند.

آراوند با اشاره به ارتباط همسر متوفی با یک فرد دیگر (مردی ۴۰ساله) افزود: با صدور دستور قضائی، هر ۲ نفر دستگیر و در تحقیقات تخصصی پلیس، به قتل راننده خودرو پراید با همکاری یکدیگر اعتراف کردند.

وی گفت: در تحقیقات تکمیلی مشخص شد که فرد دوم این پرونده با هماهنگی همسر مقتول، ضمن به قتل رساندن متهم (خفه‌اش کردند)، جسد را در خودرو پراید مقتول گذاشتند و با ایجاد یک تصادف ساختگی (واژگونی خودرو پراید)، نقشه خود را عملی کرده اند.

فرمانده انتظامی شهرستان فسا بیان کرد: متهمان پس از تکمیل پرونده روانه دادسرا شدند.

منبع: همشهریمنبع

About The Author

تمام حقوق نزد سلامت جان محفوظ است | Newsphere by AF themes.