تیر ۲۲, ۱۴۰۳

کسب رتبه دوم در بین شرکت های بورسی و افزایش فروش و تولید در داروسازی دانا

کسب رتبه دوم در بین شرکت های بورسی و افزایش فروش و تولید در داروسازی دانا


کد خبر: ۲۶۰۲۱۱

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ – ۱۱:۱۹

به گزارش بهداشت نیوز داروسازی دانا در حالی به مجمع عمومی سالانه خود می‌رود که با افتتاح خط تولید سرم تزریقی و ممکل های ورزشی در سبد محصولات خود گامی بزرگ در راستای شعار بنیادین مقام معظم رهبری در سال ۱۴۰۲ مبنی بر ” مهار تورم و رشد تولید ” برداشته است.

داروسازی دانا با رشد چشمگیر در سبد تولید و فروش خود در سال مالی منتهی به ۱۴۰۲ توانست اعداد و ارقام قابل توجهی را ثبت کند

در بخش تولید داروسازی دانا با نرخ رشد ۲۱ درصدی در مجموع محصولات از ۱۷۷۴ میلیون عدد در سال ۱۴۰۱ به ۲۱۵۵ میلیون عدد در سال ۱۴۰۲ رسیده است

همچنین این داروسازی توانسته است عدد فروش خود را از ۱۶۸۹ میلیون عدد به ۲۱۱۲ میلیون عدد برساند و رشدی ۲۵ درصدی را ثبت نمیاد.

خط تولید سرم تزریقی با ۲ میلیون باتل در سال و خط تولید ممکل های ورزشی از دیگر اقدامات داروسازی دانا بود که در سال ۱۴۰۲ پس از سالها وقفه در تکمیل پروژه به بهره برداری و تولید رسید تا نیاز کشور را تا حدود زیادی پاسخگو باشد.

ارتقا رتبه داروسازی دانا از رتبه ۳ به رتبه ۲ در بین شرکت های دارویی بورسی نشان از مدیریت کارآمد و تلاش شبانه روزی در این داروسازی دارد تا همواره سلامتی آحاد مردم جامعه با زحمت کارکنان این داروسازی تا حدود زیادی تامین شود‌.

اطلاعات تکمیلی در پوستر منتشر شده با جزئیات قید شده است.منبع

About The Author

تمام حقوق نزد سلامت جان محفوظ است | Newsphere by AF themes.